2021 рік видався досить успішним за основними господарсько-фінансовими показниками як для лісівників Черкащини, так і для лісівників Золотоніщини. До бюджетів усіх рівнів та Пенсійного фонду ДП «Золотоніське лісове господарство» сплатило 21,1 млн грн, в тому числі до місцевих бюджетів 6,8 млн грн. Отримано 2,7 млн грн чистого прибутку. Показник рентабельності держлісгоспу 5,2 %. Реалізація продукції на 1 штатного працівника (продуктивність праці) складає 656 тис. грн. На оновлення матеріально-технічної бази спрямовано 1,7 млн грн.

У 2021 році Золотоніське лісове господарство придбало автомобіль для працівників державної лісової охорони та ведення лісового господарства, грунтообробне, протипожежне обладнання, та ін.

За минулий рік у держлісфонді трапилося 3 лісові пожежі на загальній площі 0,47 га. Завдяки здійсненому комплексу протипожежних заходів (створення та догляд за мінералізованими смугами, відеонагляд за лісовими масивами та патрулювання) вдалося уникнути великих лісових пожеж та значно зменшити їх кількість і площу.

Протягом 2021 рокув господарстві проведено лісовідновлення на площі 63,5 га, в тому числі створення лісових культур (47,2 га). Висаджено 302 тис.сіянців основних лісоутворюючих порід. Лісівники Золотоніщини активно долучились до реалізації програми «Зелена країна» та висадили 137 тис.шт. сіянців. В рамках цієї акції озеленено 5 шкіл. На лісовому розсаднику Ліплявського лісництво вирощено 730 тис.сіянців. Зібрано лісового насіння 895 кг. Проведено рубок догляду в молодняках на площі 91 га. Здійснено більше 50 рейдів з охорони мисливських угідь та складено 12 протоколів.

– Навесні проведемо лісовідновлення на площі 40,5 га, в тому числі посадка лісових культур 26,3 га. Лісівники вже активно почали готуватись до лісокультурної кампанії, й паралельно продовжують роботи з проведення рубок для формування і оздоровлення лісів, – підсумувала інженер з лісових культур лісгоспу Олена Лістрова.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).