До заходів роз’яснювального характеру щодо легальних трудових відносин долучилася і Золотоніська міськрайонна філія Черкаського ОЦЗ, з ініціативи якої було  організовано та проведено семінар для роботодавців за участю головного спеціаліста – інспектора праці Анатолія Фурси та головного спеціаліста відділу праці та соціальних гарантій Юлії Тарановської – фахівців управління праці та соціального захисту населення  виконавчого комітету Золотоніської міської ради.

В ході проведення семінару Анатолій Фурса особливу увагу роботодавців звернув на легалізацію найманої праці та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. Зокрема нагадав про те, що працюючи без оформлення трудових відносин працівники практично не захищені від незаконного звільнення та можуть бути позбавлені права на відпочинок ( надання відпустки, а в окремих випадках і її оплати), що призводить до трудових конфліктів з роботодавцями.

«Належне оформлення трудових відносин є обов’язком обох сторін трудового договору та проводиться у визначеному законом порядку» – наголосила Юлія Тарановська. Разом з тим, обговорювалось таке актуальне питання, як оформлення найманої праці за трудовими договорами та договорами цивільно-правового характеру, в результаті чого фахівцями управління праці та соціального захисту населення було надано чітке роз’яснення різниці між даними договорами і порядку їх укладання.

Присутні на заході заступник директора Золотоніської міськрайонної філії Наталія Дворник та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Кириченко ознайомили присутніх зі станом ринку праці, переліком послуг сучасної служби зайнятості для роботодавців та проінформували про інноваційні методи співпраці з ними за допомогою електронних кабінетів, роботу сайтів державної служби зайнятості, а також роботи нового сервісу   – Освітнього порталу державної служби зайнятості.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).