20 лютого на базі Золотоніської школи № 3 відбулася зустріч за круглим столом фахівця Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяни Жалобної з представниками Молодіжного клубу журналістики.

 «Молодіжний журналістський клуб» – це проект, який у нашому місті реалізовується завдяки співпраці Служби у справах дітей, молоді та спорту та Корпусу Миру США.

Клуб об’єднує творчу та креативну молодь м. Золотоноша, яка вчиться писати статті, готує  відеорепортажі та інтерв’ю з актуальних питань, що турбують місцян.

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, в рамках просвітницького проекту Мін’юсту “Я МАЮ ПРАВО!», було досягнуто домовленість про запровадження постійної юридичної рубрики з роз’яснення правових питань, які цікавлять мешканців міста.

Правові консультації щодо застосування тих чи інших норм чинного законодавства надаватимуть юристи місцевого центру та адвокати системи безоплатної правової допомоги.

Відеорепортажі та інтерв’ю з правовими роз’ясненнями будуть розміщуватись в соціальних мережах та онлайн виданнях міста.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).