У Золотоноші, по вулиці Шевченка, неподалік пам’ятного меморіалу «Танк» встановили декілька лавок аби містянам було комфортніше відпочивати.
Нагадаємо, що ще на початку червня, на цьому пагорбі, обабіч бетонних східців зварювальники встановили металеві поручні, щоб перехожим було зручніше користуватися бетонним підйомом, заасфальтували цю прилеглу територію та встановили парканчики.
Встановленню лавок передувало всебічне і досить ґрунтовне дослідження. Серед головних факторів – прогнозований попит, зручність розміщення та привабливість краєвиду. За словами начальника управління ЖКГ Олександра Флоренка, перший день використання лавок містянами показав, що ці ділянки вибрані досить влучно. І особливим попитом вони будуть користуватися молоддю у вечірній час.
Установкою та облаштуванням займалася комунальна служба з благоустрою ПП «Базис Плюс». Зовсім скоро біля лавок будуть встановлені нові смітники. Все придбано за кошти міського бюджету.
Наша Золотоноша з кожним днем стає дедалі більше схожою на європейське містечко. Тепер містяни сидячи на лавочці мають можливість милуватися новоствореною композицією у вигляді логотипа міста та споглядати на гігантський букет.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).