Яким буде карантинний випускний у Золотоноші – сайт Золотоноша.City дізнавався у заступника міського голови Мар’яни Ніщенко та директорів навчальних закладів. Адже Міністерство освіти України у своєму листі від 16 квітня рекомендувало педагогічним радам у 2020 році не проводити у школах останні дзвоники, випускні вечори та будь-які інші масові заходи із залученням учнів та вчителів. Такі рекомендації надані з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Втім, остаточне рішення залишається за педагогічною радою школи.

За словами Мар’яни Едуардівни, загальноміських урочистостей не буде. Випускники отримають свідоцтва про загальну середню освіту у своїх освітніх закладах з обов’язковим дотриманням карантинних вимог.

27 липня 15 одинадцятикласників СШІТ №2 уже попрощалися зі своєю альма-матір. Вручення документів про завершення навчання відбулося на подвір’ї школи о 19 годині. Урочистості тривали понад 1 годину за участі батьків випускників.  У гімназії ім. С. Д. Скляренка вручення свідоцтв відбудеться 1 серпня. Протягом 30 хвилин 37 випускників матимуть змогу почергово залишити підписи про отримання документа у журналі реєстрації. На просторому шкільному подвір’ї для випускників та батьків адміністрація організує місця для очікування на безпечній відстані одне від одного. О 9.00 виконуючий обов’язки директора школи Іван Скрипник вручить свідоцтва, після чого кожна родина матиме змогу привітати свого випускника та зробити світлину на пам’ять біля відкритої фотозони. Звісно, звучатиме музика, пролунають теплі слова на адресу кожного, хто прощатиметься з гімназією. І хоча педагоги, друзі та родичі не запрошені на цю нетривалу церемонію, усі матимуть змогу переглянути подію на відео згодом. 30 липня о 15 годині на подвір’ї спеціалізованої школи №1 стане гамірно. На півгодинних урочистостях, окрім 21 випускника, 38 батьків та 6 вчителів, буде присутня і медична сестра. Цього ж дня ще в одному навчальному закладі – зош №3 – документи про здобуття освіти вручать 23 старшокласникам. Святкова лінійка відбудеться о 15 годині на шкільному подвір’ї. Учні та їхні батьки отримали роз’яснення щодо дотримання санітарно-епідеміологічних норм. Кількість гостей – обмежена, орієнтовно 40 запрошених та 10 працівників школи. Урочистості розраховані на 40 хвилин. 30 липня, але о 16 годині, випускники школи №5 зберуться для отримання свідоцтв. Урочистості заплановані в аналогічному форматі. Привітати 16 старшокласників із завершенням навчання запросили батьків та вчителів. Не зраджує собі в оригінальності колектив зош №6, де урочисте вручення документів відбудеться з ідейним підґрунтям «Випускний зорепад-2020». Для 25 випускників 30-хвилинні святкування відбудуться 31 липня. Заплановані на 17.00 на подвір’ї школи.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).