На теперішній час в місті температура повітря близько 2 градусів тепла, невеликий дощ. Дорожнє покриття мокре, на деяких вулицях міста спостерігається ожеледиця.

За прогнозами синоптиків погіршення погодних умов у вигляді мокрого снігу очікується ближче до вечора. Температура повітря буде поступово знижуватися. До ранку 27 листопада триматиметься близько нуля градусів далі буде знижуватися до -7. Такий температурний режим сприяє утворенню ожеледиці на дорогах.

Управління ЖКГ та комунальні підприємства працюють в штатному режимі. Техніка переведена в повну готовність та в разі утворення криги на дорогах готова до роботи. Всі об’єкти соціальної інфраструктури працюють в штатному режимі та безперебійно.

За повідомленням Міністерства інфраструктури України, в Київській області обмежено рух великогабаритних та великовагових транспортних засобів. З 8 години ранку 26 листопада в межах м. Київ діє спеціальний пропускний режим таких транспортних засобів. Поліція пропускає по 5 вантажних автомобілів з інтервалом 5-10 хв.

Водіям рекомендуємо утримуватися від дальніх поїздок, а тим, хто в дорозі, бути уважними та обережними

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).