Камери зовнішнього спостереження зафіксували на площі Героїв Майдану у Золотоноші безчинства, які чинять нічні вандали. Заради світлини дівчину висадили верхи на одного з оленів, якими прикрашена площа. Конструкція роз’їхалася, пошкоджено й гірлянду-підсвітку. А з казкових будиночків доводиться вигрібати пластиковий посуд та кульки – наслідки нічних гулянь. Робота комунальників  зводиться нанівець несвідомими підлітками, які щовечора тут збираються. А золотоніські поліціянти не можуть знайти часу для патрулювання у центрі міста…Про це пише zoloto.city

Кілька днів тривають роботи з новорічного декорування центральної площі міста. Аби золотонісці та гості міста отримали чудові емоції від споглядання міської ялинки, аби Святий Миколай та Дід Мороз зі Снігуронькою вітали дорослих і дітей у святковій атмосфері, аби Новий рік стартував з гарного настрою та позитивних вражень, до декору залучена чимала армія працівників. Команда спеціалістів ПП «Базис плюс» на чолі з Оленою Козловою ще у листопаді відремонтувала металевий каркас ялинки, перевірили і відрегулювали обертальний механізм. На початку грудня управління ЖКГ замовило у Вільхівському лісництві понад 200 сосонок різної висоти. Для встановлення каркасу задіяли приватну техніку. Працівники міського Будинку культури розпочали оздоблення території площі та ялинки. Підприємці Оксана та Петро Міхновські виготовили дерев’яні конструкції будиночків, що стали своєрідними фотозонами. Електрики ТОВ «380 В» разом з керівником Владиславом Восколовичем працюють над забезпеченням святкового освітлення на площі та центральній алеї. За всім цим – організаційна робота міського керівництва та депутатського корпусу, що потурбувалися про своєчасне виділення коштів та придбання оригінальних прикрас.

І вся ця робота зводиться нанівець несвідомими підлітками, які щовечора збираються у центрі міста. Щоразу зранку працівникам на площі доводиться виконувати роль прибиральників, а вже потім братися за основні функції.

 – Серце крається, коли бачимо на парапетах купи пляшок та бляшанок з-під усіляких напоїв, – розповідає начальник міського відділу культури Станіслав Щербатюк. – Школярі ганяють великами та скейтами по бетонній конструкції нового фонтану. І не дай, Боже, зробити їм якесь зауваження. Сьогодні довелося вигрібати з будиночків пластиковий посуд та кульки – наслідки нічних гулянь. Камери зовнішнього спостереження зафіксували, як дівчину заради фото висадили верхи на оленя. Звісно, конструкція роз’їхалася, пошкоджено й гірлянду-підсвітку. Часто будиночки використовують як туалети. У минулому році комусь захотілося «позичити» частинку деревця для себе. Витягти не змогли, а тільки пошкодили.

У ніч з неділі на понеділок «відпочиваючі» увімкнули все електричне обладнання. На щастя, ніхто з них не постраждав. Залишилося справним і освітлення та підсвічування площі. Однак таке зухвале хуліганство могло призвести до непередбачуваних наслідків. Прикро, що у нинішньому сезоні золотоніські поліціянти не можуть знайти часу для патрулювання у центрі міста.

 – Не знаю, чи «протягне» наша ялинка до Нового року з таким варварським підходом молоді і дітей та бездіяльністю поліції, – зазначив Станіслав Щербатюк. – Так хочеться створити людям свято, але в душі – гіркота від людського нахабства.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).