Наразі золотоніські служби та керівники ОСББ активно дизінфікують територію. Своїм досвідом ділиться кеерівниця ОСББ “Незалежність” Тетяна Орленко.

За її словами мешканці намагаються  не допустити розповсюдження страшної хвороби згуртувавшись. Отже, вони закрили дитячий майданчик!
“У кожному під’їзді щодня чергують дівчата, які протирають перила та ручки дверей хлорним розчином з першого по п’ятий поверхи! На ручки вхідних дверей прив’язали ганчирки,які поручили мешканцям першого поверху поливати декілька разів на день спеціальним розчином. Біля кожного під’їзду – ганчірка для підлоги, яка теж обробляється дизрозчином. Проводимо і роз’яснювальну роботу, адже не всі пенсіонери ладнають з інтернетом. На вході до кожного під’їзду – інформаційні листівки щодо розповсюдження хвороби, засоби боротьби із нею та карантинні застереження. Підлогу в під’їзду миємо з хлоркою! Найголовніше – ми придбали обприскувач, респіратори, захисний костюм та професійний розчин, для дизінфекції під’їздів та прилеглої території. Поливаємо гарно, не шкодуючи розчину. Хочу усім порадити попіклуватися про свою безпеку!
Не чекайте,поки хтось за вас це зробить! Наше здоров’я в наших руках! Дотримуйтесь вимог карантину і все буде добре!” – наголошує Тетяна Орленко

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).