23 грудня 2019 р. в Черкаському державному технологічному університеті відбувся ФОРУМ
СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА
освіти, об’єднаних територіальних громад, роботодавців та професійних спілок Черкащини.

Мета заходу: підняти на якісно новий рівень престижність регіональних закладів освіти Черкащини всіх рівнів – від середньої освіти до вищої, та підвищити потужність регіональних роботодавців із метою, аби молодь залишалася на Черкащині.
Із 2017 р. Черкаський державний технологічний університет активно впроваджує і реалізує – з метою підняття престижності технологічної освіти – регіональний освітній інформаційно-просвітницько-патріотичний проект “ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ!”.
Вже проведено в цьому напрямку – спільно з органами державної влади, роботодавцями та представниками освіти – ряд регіональних заходів, а саме:
• 12 грудня 2017 р. – Регіональний «круглий стіл» для підготовки Форуму майбутнього Черкащини «ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ!» на тему: «Професійна освіта як основа збереження кадрового потенціалу та економічного зростання Черкаської області» (ПК “Дружба народів”);
• 18 травня 2018 р. – Форум майбутнього Черкащини «ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ!» (Площа Знань; Черкаський державний технологічний університет).
Із квітня 2019 р. – на запрошення ОТГ Черкаської області та за ініціативи ЧДТУ – стартував регіональний освітній інформаційно-просвітницько-патріотичний проект «ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ!» в освітніх закладах об’єднаних територіальних громад Черкаської області.
Захід, який проходив 23 грудня 2019 р., є одним із напрямків реалізації зазначеного проекту. міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський на форумі поділтвся досвідом успішного впровадження соцпартнерства в місті.

Директора спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій Олена Вертипорох проаналізувала перспективи тісної співпраці підприємств з навчальними закладами міста.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).