З грудня 2020 року ініціативна група із Золотоноші долучилася до проєкту «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог». Протягом двох місяців команда з представників міської МГО «Центр розвитку молоді», ГО «Жіночий простір», фахівців служби у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту, центру надання соціальної допомоги та центру безоплатної правової допомоги брали участь в онлайн-трненінгах, проводили робочі зустрічі, збирали дані для майбутнього профілю громади, обговорювали потреби та проблеми різних цільових груп громади,  вчилися спільно працювати над соціальним проектом.

Наступним етапом стала організація фокус-групи за участі представників громади, яка відбулася 22 лютого на базі молодіжного простору у РБК. До обговорення потреб у громаді долучилися молодь, представники депутатського корпусу, фахівці соціальних служб міста, поліції та відділу пробації. Під час обговорень учасники погоджувались, що в громаді функціонує налагоджена система надання соціальних, культурних, інформаційних послуг для вразливих груп. Далі ініціативна група буде готувати соціальний проєкт, який би дозволив розширювати можливості для відкритого діалогу в громаді та підтримати молодь у прагненні створити платформу для неформальної освіти на базі районного будинку культури.

Заходи відбуваються в рамках проєкту «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог»,  який реалізовується Українським Жіночим Фондом у партнерстві з Черкаською Агенцією регіонального розвитку за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).