У Золотоноші провели флешмоб #LetsHelpBabusya. 10 грудня соціальні працівники Золотоніського центру соціальної допомоги провели волонтерську акцію. Вона відбулася у маркеті «Злагода» за підтримки благодійного фонду Let’sHelp та Золотоніської міської ради. Наталія Стеценко, Валентина Ханіна та Анна Строкань допомогли людям похилого віку здійснити покупку продуктів на загальну вартість 100 гривень. Як розповіла Наталя Стеценко, перша у нашому місті акція такого формату покликана привернути увагу суспільства до ситуації, в якій опинилися старенькі. Про це пише zoloto.city

Першим покупцем став Григорій Тараненко з Антипівки. Розгублений дідусь ніяк не міг повірити, що може купувати будь-який товар і за нього платитимуть волонтери: «Візьму бананів. Ото баба зрадіє!» У виборі продуктів допомагала директор Торгового центру Ніна Білоусова: «Може, Вам крупи треба чи борошна?»

Василь Зінченко з Маркизівки придбав 2 пачки масла та мандарини. Любов Грицак з Богданів – діабетик, тому Аня Строкань допомогла їй у виборі дієтичних продуктів. Залишилися задоволені продуктовими наборами і Любов Поліщук з Гельмязова та Любов Федоряка з Безбородьків.

Волонтери сподіваються, що благодійна акція матиме продовження і до неї долучаться небайдужі містяни.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).