На завершення п’ятиденки Незалежності, у Золотоноші відбувся небачений донині перфоменс. Парк культури та відпочинку імені Тараса Шевченка зібрав у собі ледь не пів міста: всім кортіло бодай мигцем поглянути на видовище. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Надвечір’ям золотонісців розігрівали музики з літньої сцени, доки техніки готувалися до масштабної події: проведення телемосту. До прямого ефіру мали доєднатися кілька міст Черкащини, включаючи Канів, Умань, Золотоношу і самі Черкаси звичайно. На шляху палких привітань від наших сусідів не стали незначні негаразди інтернет-з’єднання, а коли черга дійшла до міста чорнобривців – Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський долучився до привітань та був підтриманий канонадою аплодисментів від містян.

Щойно завершився телеміст і глядачі були достатньо розігріті та збадьорені, на сцені з’явився гумористичний гурт «30+» Житомир. Тривала розважальна програма відгомоном лунала від центру до самісінької периферії, буцімто закликаючи містян все прибувати та прибувати. Окрім аншлагу на сидячих місцях та повного стоячого «залу» літньої сцени, допитливі очиці споглядали за дійством і з-поза її меж, обступивши майданчик. На дотепи гумористів золотонісці відповідали гучним, щирим сміхом, заряджаючись позитивом, якого буде вдосталь аж до наступного Дня Незалежності!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).