• 06/03/2018
  • 17:00
  • міський Будинок культури

На початку березня у Золотоноші стартує півфінал місцевої “Ліги сміху”. Учасники вирішили розділити гру на два дні, протягом яких виступатимуть по чотири команди в кожній грі. Мета традиційна – допомогти фінансово золотонісцям, що опинились у скрутному становищі. Цього разу об’єктами благодійних внесків стануть тяжко хворі жителі міста, імена яких оголосять ближче до самої події. Прибуток від проданих квитків, а також вміст спеціальної скриньки в холі міського Будинку культури, як зазвичай, будуть передані землякам.

На півфінал кожна команда підготує два виступи: домашнє завдання на тему “Якби ви знали паничі…” та конкурс однієї пісні. Тема першого номеру до поезії відношення не має, організатори заклали в неї більше весняні ноти настрою.

7 березня глядачі вболіватимуть за “Кавоманів” (завод MacCoffee), VIP (вчителі гімназії), “Без назви” (яскрава збірна колишніх учасників місцевих гумористичних шоу) та “Контрольний постріл” (військова частина).

Ноу-хау березневих півфіналів – шосте крісло тренера. Його на початку гри шляхом аукціону може викупити будь-який глядач. Власник “золотого крісла” зможе брати участь у голосуванні нарівні з тренерським складом.