• 22/02/2019
  • 15:00
  • міський Будинок культури

Аукціон, що має на меті зібрати кошти для родин загиблих АТОвців Черкащини, відбудеться незабаром у місті Золотоноша. Його ініціатор – Благодійний фонд Людмили Русаліної «Разом». «Із молотка» на заході відпускатимуть картини учасників конкурсу «Мирна Україна», який організував фонд. Конкурс проходив на всій території Черкаської області й зібрав понад тисячу картин, об’єднаних єдиною тематикою – любов до рідної землі й прагнення відновлення миру на ній.

– Малюнки юних художників, таких молодих, але вже свідомих українців, продемонстрували нам не просто дитяче бачення ситуації, що склалася в нашій країні, а й прагнення малечі жити в мирній та благополучній країні, – відзначає засновниця Благодійного фонду «Разом», меценатка Людмила Русаліна. – Хтось малював своє рідне село чи місто, хтось – родину, а хтось – усю країну, єдину й вільну від чужинців і загарбників. Саме тому хочемо, щоб ці роботи побачили і ті, кому ця тема теж болить і небайдужа, і бійці, які нині боронять наші кордони.

Благодійний захід відбудеться в місті Золотоноша, оскільки саме звідти було найбільше надіслано робіт на конкурс. Аукціон проведуть 22 лютого о 15-ій годині в Золотоніському МБК. До участі в благодійному аукціоні запрошують благодійників, меценатів та всіх охочих допомогти родинам загиблих АТОвців.

Організатори зауважують, виручені з аукціону кошти передадуть сім’ям загиблих воїнів АТО Черкащини. Водночас решту робіт учасників конкурсу надішлють нашим бійцям на передову як підтримку та вияв щирої любові.