Учням золотоніських шкіл було організовано професіографічну екскурсію   на ринкоутворююче підприємство міста Золотоніський машинобудівний завод.
Вже два роки  підприємство є частиною ПАТ «Дніпрогідромаш», одне з лідируючих підприємств на території України, яке виконує комплексні роботи з проектування, виготовлення та впровадження сучасного обладнання для металургії. Компанія має 20 річний досвід роботи в галузі машинобудування і на сьогоднішній день являє собою потужний науково-конструкторський центр з командою висококваліфікованих фахівців. На підприємстві виконуються комплексні проекти від розробки індивідуального високотехнологічного обладнання з «чистого аркуша» до поставки його «під ключ» і подальшим сервісним обслуговуванням, забезпеченням запасними та технічною підтримкою.


Під час екскурсії менеджер з постачання Сергій Вовк розповів про особливості роботи на підприємстві, затребувані професії та умови праці. Було продемонстровано інформаційний відеоролик про роботу Золотоніського машинобудівного заводу та перспективи розвитку. Також, учні мали можливість спостерігати за роботою єдиної в Україні машини по розрізанню металу лазарем.
Неймовірна кількість питань була задана учнями, адже вони вперше побували на підприємстві такого масштабу, продукція якого експортується в Об’єднані Арабські Емірати, Туреччину, Македонію, Норвегію.


Великою надією є те, що даний захід позитивно вплине на вибір майбутньої професії для підростаючого покоління.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).