Сьогодні керівники черкаських загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів відвідали золотоніський табір “Максимум”. Керманичі шкіл планують оздоровити дітей у таборі, запозичити новітні форми та методи роботи для подальшого використання у своїх закладах. Гостям провели оглядову екскурсією спальним корпусом табору, де розміщені кімнати відпочинку, душові, убиральні, кухня та конференц-зал.

Керівники “Максимум” розповіли із чого починали започаткування такої цікавої ініфіативи, як реалізовували створення табору. Черкасьці мали змогу переглянути відео про екстримальний відпочинок на території комплексу.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський. Очільник міста  зазначив, що влада охоче підтримує освітні та розважальні проекти.

– На місці вже існуючого табору колись було сміттєзвалище. Роботи починали з нуля. Зараз тут облаштовані і екстрим розваги, і корпус, продовжують будівництво футбольного поля. Це місце стане цікавою і пізнавальною розвагою для молоді України. Тим паче, упроваджуючи в країні інклюзивну освіту, актуальність деяких атракціонів табору зростає. Адже тут можна знайти розваги і людям з інвалідністю. Цікаві підходи до роботи із дітьми та дорослими, командні розваги, які завжди згуртовують. Команда міських владців була у таборі минулого літа, нам сподобалося, – додав Віталій Войцехівський.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).