Ще 27 березня набули чинності зміни до Закону про зайнятість, спрямовані на підтримку внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, передбачено компенсацію роботодавцям витрат на оплату праці, а також перепідготовку та підвищення кваліфікації працевлаштованих переселенців.

Роботодавці, які влаштовують внутрішньо переміщених осіб надається компенсація за кожну працевлаштовану особу в розмірі двох місячної виплати по 6500 грн щомісяця, якщо трудові відносини не припиняються протягом цього періоду.

– За даним видом компенсації консультуються багато роботодавців, деякі вже працевлаштовують осіб, інші – готують пакети документів. Доки портал «Дія» не працював, охочі подавали пакет документів в паперовому варіанті Вже 2 роботодавці оформили документи й отримали погодження з Чекаського обласного Центру зайнятості. Саме він приймає рішення з приводу погодженя компенсації, – розповіла начальник відділу взаємодії з роботодавцями центру Світлана Кириченко.

На даний момент близько 10 роботодавців готують пакети необхідних документів – це як юридичні так і фізичні особи-підприємці. Наймають на  посади кухарів та водіїв автотранспортних засобів. В основному це внутрішньо переміщені особи з Чернігівської і Київської областей.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).