У Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України відбулася традиційна урочиста церемонія нагородження кращих учнів Черкащини почесною відзнакою “Відмінник Захисту України”.

Видання Золотоноша.City інформує, що серед 68 юних талантів, які здобули цю високу нагороду, були й два представники нашої громади: учень гімназії ім. С. Д. Скляренка Юрій Мірошник та учень Коробівського НВК Ярослав Безворотній.

Ярослав поділився своїми враженнями від заходу:

– Я був налаштований дуже позитивно і щиро радий отримати цей медальйон. Це важливий захід, який потрібно проводити частіше, адже він виховує в молоді патріотичний дух та навички захисту нашої держави.

Обласну почесну відзнаку “Відмінник Захисту України” було започатковано на Черкащині у 2015 році аби підняти престиж професії військовослужбовця серед молоді. Її присуджують учням 10-11 класів загальноосвітніх шкіл та 1-2 курсів закладів профтехосвіти, які протягом навчання продемонстрували найкращі результати у вивченні предмета “Захист України”, а також стали переможцями військово-патріотичних конкурсів.

Ця подія стала не лише визнанням успіхів юних патріотів, але й стимулом для їхнього подальшого розвитку та вдосконалення.

Вітаємо Юрія та Ярослава з цією знаменною подією та бажаємо їм нових звершень на шляху до захисту України!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).