1 липня директори Золотоніської гімназії ім. С.Д.Скляренка Денисюк Л.І. та СШІТ 2 Вертипорох
О.М. взяли участь у презентаційній панелі програми розвитку інноваційних шкіл Черкащини, що відбулася на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».
На початку зустрічі начальник Управління освіти Данилевський В. В. означив питання діджиталізації управлінського та освітнього процесів у контексті реалізації обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини» та вручив директорам грамоти та дипломи Управління за участь в реалізації означеної програми.
У рамках нетворкінгу «Кожна інформація корисна» директори інноваційних шкіл поділилися власним досвідом участі в обласній цільовій програмі, а також презентували свою діяльність за різними напрямками, зокрема: реалізація системного підходу до створення умов повноцінного та якісного харчування учнів; інноваційні форми дистанційної роботи; створення освітнього середовища; STEM-освіта як напрям модернізації освітнього процесу; створення умов для творчого розвитку педагогів; забезпечення якісної освіти для дітей з особливими освітніми потребами; об’єднання зусиль влади, освіти та громади.
Протягом бенчмаркінгу «Крокуємо далі» координатор освітнього проєкту з математики «Матіфік в Україні» Ірина Фішук представила основні завдання проєкту та відповіла на питання присутніх.
Ректор інституту Чепурна Н.М. презентувала інноваційний освітній проєкт всеукраїнського рівня «Створення і впровадження моделі національного освітнього технопарку з підвищення якості освіти».
Також під час заходу координатор проєктів Академії Української Преси Юлія Кулик розповіла про особливості участі в міжнародному проєкті з медіаграмотності «Вивчай та розрізняй: інформаційна грамотність».
Щиро вітаємо колективи наших інноваційних закладів із заслуженою нагородою та бажаємо подальших успіхів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).