У рамках програми “Золотоноша власними руками”, ініційованої міським головою Віталієм Войцехівським, у районі РМЗ з’явився новий дитячий майданчик. 30 тисяч на придбання виділила меценат Людмила Русаліна, встановили дитячі гойдалки працівники Золотоніського Машбуду (колишній РМЗ). Старий майданчик поновили коштом Станіслава Лимаря, керівника заводу.

До акції долучився депутат міськради Віктор Душка. Він надав гроші для фарбування старого майданчика, самотужки спилював старі гілки дерев, організовував прибирання на майданчику. Депутат облради Віктор Полозов придбав для майданчика зелені насадження, забезпечив матеріалами для встановлення, а КП “Міський водоканал” прикрасили територію квітами, деревами та кущиками.

У вітальному слові, мама п’ятьох дітей, меценат Людмила Русаліна подякувала мешканцям, що згуртувалися задля дитячого дозвілля.

– Мами – це сила, яка здатна творити дива. Сьогодні, завдяки їх зусиллям, мікрорайон побачив оновлену дитячу зону, – зауважила Людмила Володимирівна.

До речі, окрім чотирьох тисяч гривень, які мешканці будинків зібрали для утримання вуличних ігрових гойдалок, матусі ще й допізна самотужки фарбували старий майданчик. Наприкінці зустрічі гості разом із дітками висадили зелені насадження, аби кущики зростали разом із дітками та прикрашали двір. Потім Людмила Русаліна пригостила малят солодощами.

Однак на цьому добрі справи не завершилися, меценат вирушила до інфекційного відділення ЦРЛ, де подарувала Борису Антиповичу, керівнику відділення, пральну машину для потреб лікарні. 

Новий дитячий майданчик наступного дня відкрили ще в одному будинку міста – Шевченка 62 б. На зустрічі з міським головою Віталієм Войцехівським минулоріч мешканці будинку прохали про встановлення майданчика. У рамках програми “Золотоноша власними руками” жителі будинку зібрали 10200 гривень. 35 тисяч зі свого депутатського фонду надали депутати міськради Оксана Міхновська, Андрій Штанько, Сергій Кузнєцов та Володимир Сержук. До акції долучилися меценат Людмила Русаліна, депутат облради Віктор Полозов, ПРат “Янтар” на чолі з Володимиром Гончаром, КП “Міський водоканал”.

Молоді матусі й тата будинку креативно підійшли до встановлення дитячого майданчику: разом з дільницею озеленення міста прикрасили двір квітами й кущиками, самотужки створили та пофарбували ігрові центри з колес, після відкриття майданчика пригостили діток солодощами, частину з яких люб’язно надала Людмила Русаліна.

Молода мама Вероніка Савенко, якій вдалося згуртувати мешканців будинку, не стримувала сліз та дякувала усім, хто долучився до дитячого дозвілля.

– В першу чергу Віталію Олександровичу за позитивне вирішення будь-яких питань щодо встановлення дитячого майданчика, команді міського голови, ПРаТ “Янтар” та усім небайдужим. Це – не остання ініціатива нашого будинку, – запевнила завзята матуся.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).