Чимало вітань отримали золотонісці з Днем міста. безліч друзів, які не змогли прибути на святкування, надіслали нам вітання онлайн.

Сьогодні свій День Народження святкує Золотоноша- місто, де за своє життя був не раз, але яке, по-справжньому, відкрив для себе тільки цьогоріч. Чи то люди тут особливо гостинні, чи то мій помічник Святослав Заворотній, який народився і виріс в Золотоноші, якось по-особливому на мене впливає, але факт залишається фактом- кожен приїзд до міста стає подією в моєму житті! Вітаю всіх золотонісців зі святом, бажаю Вам і Вашим родинам усіляких гараздів, а всій золотоніській громаді процвітання та нових трудових звитяг.

Сергій Рудик, народний депутат України від 198 виборчого округу

Сьогодні не зовсім про Авдіївку:) Сьогодні поспішаю привітати нашу дружню Золотоношу з Днем міста. 442 роки, до речі! Наших друзів вітаю зі святом і бажаю, на мою думку, головні речі: ніколи не втрачати вашого духу єдності і командної роботи, надалі в тому ж темпі розвивати ваше місто та з низів будувати нову країну. І якомога більше іноземних інвестицій! Хоча й з цим у вас і так все дуже гарно. Окремо вітаю команду міського голови та самого Віталія Войцехівського! Тільки вперед, друзі! Ще раз дякуємо золотонісцям за постійну підтримку, за щирість і небайдужість!

Павло Малихін – керівник військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, полковник

Дорогі, рідні моєму серцю золотонісці. Від усієї душі дозвольте привітати Вас із Днем міста. Золотоноша – перлина Черкащини. Сьогодні – це місто, яке славиться своєю промисловою потужністю, інтенсивним економічним розвиток та щирими й працьовитими людьми. Приємно відчувати себе частиною такого славетного міста з цікавою історією, чарівною природою та невичерпним потенціалом. Бажаю кожному з Вас пишатися рідним містом, бути впевненими у завтрашньому дні, жити у затишку та мирі.

Людмила Русаліна – меценат, голова Благодійного фонду “Разом”

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).