На пленарному засіданні 25 сесії VІІІ скликання, яке відбулося 9 грудня, було прийнято низку рішень, спрямованих на забезпечення установ бензин чи дизель-генераторами. У ході засідання депутати внесли зміни до бюджету міської ТГ та Програми економічного та соціального розвитку.

На початку сесії було затверджено порядок денний, у якому для розгляду вказано 4 питання.

Олена Коваленко, керівник фінансового управління, оголосила Проект рішення Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2021 №16-22/VІІІ «Про бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2022 рік» зі змінами.

Начальник КП «Міськводоканал» Сергій Кузнєцов, наголосив на тому, що організація намагається утримувати повне водопостачання та водовідведення, але у період блекауту та по даним відключенням електромережі це дуже тяжко. Наявність дизель-генератора в організації дозволить безперебійно функціонувати навіть у разі повного відключення електромережі. Керівник додав, що так як це вкрай важливий об’єкт інфраструктури, то вони не можуть розглядати  дешеві китайські генератори із ненадійними запчастинами. Більше приділятимуть увагу тим торгівельним маркам, які офіційно представлені в Україні і забезпечують якісну, сервісну підтримку.

Золотоніська багатопрофільна лікарня за звітний рік отримала доволі багато високовартісної апаратури за рахунок державного бюджету. Директор установи Лариса Насальська звернулася з проханням придбати гістопроцесор карусельного типу, який надасть можливість відкриття нового пакета послуг №36 та залучення додаткових коштів із НСЗУ. До того ж, лікарня вже забезпечена генераторами, а саме: реанімаційне відділення, інфекційне відділення, дитяча лікарня та відділення переливання крові.

Також до бюджету зі змінами включена закупівля бензопили, комп’ютерної та оргтехніки для Тер. Центру по Програмі економічного та соціального розвитку Золотоніської територіальної громади на 2022 рік.

Стосовно головної мети засідання були озвучені рішення про закупівлю генераторів ще для школи та БДЮТ.

Усі питання із порядку денного були озвучені та вислухані. Пленарне засідання сесії пройшло злагоджено та конструктивно.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).