Здоровим та спортивним бути модно! Такий лозунг події у гімназії, на яку завітали відомі українські спортсмени. Серед них – член національної збірної України, чемпіон України, майстер спорту України з легкої атлетики та викладач ЧНУ ім. Б. Хмельницького Денис Нечипоренко, представник відділення НОК України в Черкаській області, майстер спорту України по стрільбі з лука Олександр Гнатенко, а також помічник депутата обласної ради, голова постійного комітету з питань науки, спорту та молодіжної політики Дмитро Борисов.

Гості розповіли гімназистам про їхній спортивний шлях, здоровий спосіб життя та здорове харчування. Зауважили, що спорт – це запорука гарного настрою та здоров’я! Дитячі цікаві запитання молодому спортсмену додали яскравих ноток спортивному фестивалю. Спілкування та фото світлини з відомими спортсменами привели в захват публіку.

Родзинкою заходу стали також майстер класи гімназійних спортивних зірок: тейквондистів, баскетболістів та каратистів. Танок від дівчат наочно довів, що спорт – це також поєднання краси та грації.

Бути активним та здоровим легко, коли поруч з нами найкращий друг – спорт, який ніколи не зрадить!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).