У Золотоноші від початку карантину було підтверджено 21 випадок захворювання на COVID-19.

З них одужали вже 16 осіб. Як повідомила директорка Золотоніського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Віра Антонова, наразі обоє хворих мають незначне підвищення температури, пневмонія відсутня. В одного з хворих – нежить і відсутність сприйняття запахів. Але, оскільки тести дали позитивні результати, обоє золотонісців перебувають на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів. Перебіг хвороби проходить у легкій формі. Одна людина – з епідоточення попередніх хворих, друга – з іншого, недотичного середовища. Стан золотоніських хворих, котрі перебувають в інфекційному відділенні місцевої лікарні, – задовільний. Один чоловік уже пройшов лікування і перебуває вдома. Жінка, яка була на самоізоляції, отримала ПЛР-тест з негативним результатом.

Станом на 9 годину 20 липня в Україні 59 493 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1498 – летальних, 31 439 пацієнтів одужали. На Черкащині – всього 845 випадків. За добу в Україні зафіксовано 651 новий випадок. Усього за добу одужало 560 пацієнтів.

З настанням літа накопичилася певна втома, люди звикли і перестають усвідомлювати небезпеку, яка все ще існує. Ця тенденція турбує, тому, що вірус нікуди не зник. Можливість інфікування зберігається. Нехтування правилами карантину  є причиною збільшення кількості підтверджених випадків інфікування коронавірусом. Прикро, що не всі чітко усвідомили, що пом’якшення карантинних заходів – це не їх скасування.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).