18 червня у село Благодатне завітала делегація пожежних із США, що представляють гуманітарну організацію «Hand In Hand Logistics». Мета візиту – обмін досвідом та розвиток співробітництва у сфері пожежної безпеки та цивільного захисту.

Про повідомляє видання Золотоноша.City.

До складу делегації входили президент «Hand In Hand Logistics» Лі Шойман, засновник FRDM (Fire, Rescue, Disaster Management) Марк Лінд та начальник пожежної служби міста Бруклін Парк, штат Міннесота, сертифікований тренер із підготовки пожежних фахівців Шон Конвей. У Благодатному їх гостинно приймали староста села Дмитро Шевченко та керівник добровільної пожежної команди Максим Масюк. Вони обговорили потреби пожежної частини та оцінили рівень роботи місцевих добровольців.

У другій половині дня делегація відвідала КНП «Золотоніська багатопрофільна лікарня», де разом із заступником міського голови Олександром Флоренком та директоркою лікарні Ларисою Насальською обговорили гуманітарну підтримку медичного закладу. Наприкінці зустрічі Олександр Флоренко показав гостям Алею Слави загиблих військовослужбовців у Меморіальному парку, які віддали свої життя з 2014 до 2024 року. Американські гості були вражені кількістю загиблих та увагою, яку їм приділяють.

Організація FRDM відома своєю діяльністю у Ліберії та Кенії, де вони побудували кілька пожежних депо та забезпечили їх відповідною технікою. Спеціалісти FRDM також організували систему підготовки фахівців для пожежної охорони та управління надзвичайними ситуаціями в цих регіонах.

Гуманітарна організація «Hand In Hand Logistics» передала значну кількість гуманітарної допомоги до Черкас та села Щербинівки, включаючи одяг для цивільних та пожежників, ліки та інше обладнання для українських лікарень.

Делегація також детально розповіла про програму триденного візиту американських пожежних, яка передбачає знайомство з місцевими пожежними підрозділами Черкаської області та проведення пожежно-рятувальних тренінгів з теми порятунку людей під час ДТП та надання долікарської допомоги за американськими протоколами.

Гуманітарна організація «Hand In Hand Logistics» планує й надалі підтримувати наших вогнеборців. Такий розвиток співпраці між українськими та американськими пожежними дозволить у найближчому майбутньому реалізувати більш масштабні гуманітарні проєкти.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).