Золотоніська територіальна громада приємно порадувала добровольців села Благодатне, надавши їм набір навчальних медичних муляжів, симуляторів та манекенів. Цей цінний подарунок допоможе їм значно покращити якість навчання з надання первинної невідкладної долікарської допомоги.

Навчання за допомогою муляжів та манекену планують проводити не лише з добровольцями, але й і з учнями школи в класі безпеки, а також із працівниками місцевих комунальних закладів. Ця робота дозволить жителям села та всієї громади бути готовими до надзвичайних ситуацій та вміти надавати кваліфіковану допомогу у випадку травм чи інших проблем із здоров’ям.

Набір муляжів та симуляторів містить:

• Муляжі ран та травм, які допоможуть відтворити різні види травм, з якими можуть зіткнутися люди, та навчити правильно їх обробляти.

• Симулятори, – дозволять відпрацювати навички надання першої допомоги в максимально реалістичних умовах.

• Манекен, що виступає в якості гарної можливості для навчання проведенню реанімаційних заходів та інших медичних маніпуляцій.

• Дефібрілятор, надважливий пристрій для надання допомоги під час проблем із роботою серця.

Очільник пожежних добровольців громади Максим Масюк переконаний, що отримане обладнання допоможе підвищити рівень підготовки членів команди й дозволить їм більш кваліфіковано та вправно діяти на місці надзвичайної події у випадку необхідності надання медичної допомоги потерпілим.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).