Управління економіки виконавчого комітету Золотоніської міської ради повідомляє, що карантинні заходи будуть продовжені до 22 травня 2020 року, але з 11 травня 2020 року відбудеться часткове пом’якшення обмежень провадження діяльності в місті Золотоноша. До даного заходу суб’єкти господарювання мають підготуватися. Зокрема, з 11 травня 2020 року будуть відкриті перукарні, салони краси, продовольчі та непродовольчі магазини, сервісні пункти, літні майданчики кафе, барів, ресторанів з чітким дотриманням карантинних обмежень, які визначені Міністерством охорони здоров’я України. Управління економіки просить перевірити наявність в суб’єктів господарювання наступну документацію:
1. Погодження режиму роботи з виконавчим комітетом Золотоніської міської ради. Заява оформлюється в Центрі надання адміністративних послуг Золотоніської міської ради, тимчасово працює з понеділка до четверга з 8.00 до 13.00, телефон для довідок 22660, 23770, вул.Незалежності, 40 (ст. 30 Закон України „Про місцеве самоврядування в Україні“).
2. Всі торгові точки з продажу продуктів харчування, кафе, ресторани, бари, в яких є відкриті літні майданчики, мають бути зареєстровані як оператори ринку харчових продуктів Золотоніським районним управління Держпродспоживслужби, вул. Черкаська, 95 (Наказ міністерства аграрної політики та продовольства України №39 від 10.02.2016).

Начальник управління економіки Вікторія Остроглазова
Тел. управління економіки для довідок 23850

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).