ДО     УВАГИ 

 ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ,  УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ, УЧАСНИКІВ ВІЙНИ,  ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ  ТА  ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ, ДІТЕЙ ВІЙНИ.

        Управління праці та соціального захисту населення Золотоніської міської ради просить всіх отримувачів пільг на оплату житлово-комунальних послуг

 ТЕРМІНОВО  ДО 27  ВЕРЕСНЯ  2019  РОКУ подати такі відомості про себе:

  • номер мобільного телефону;

     –    паспорт та ідентифікаційний коду;

     –    рахунок АТ «Ощадбанку».

Починаючи з 1 жовтня 2019 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №  373 пільги на оплату житлово-комунальних послуг буде монетизовано.

Передбачено дві форми надання пільг:

– безготівкова;

– готівкова.

  Пільговикам, які бажають отримувати пільги на опалювальний період у готівковій формі, потрібно звернутися ТЕРМІНОВО до управління праці та написати заяву, у якій зазначається рахунок банку або поштове відділення.

Пільги у грошовій безготівковій формі надаватимуться через АТ “Ощадбанк” наступним чином:

– управлінням праці та соціального захисту населення на рахунки ( персональні облікові записи) пільговиків буде перераховано кошти для виплати пільг. Зазначені кошти вподальшому буде перераховано банком на підприємство – надавача послуг для оплати комунальних послуг.

       За детальною інформацією просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Золотоніської міської ради за адресою:    вул. Шевченка, 70, каб.№ 5, або з телефоном 5-22-76.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).