Весняному призову 2020 підлягають близько 400 мешканців Золотоноші та Золотоніського району. 23 березня 2020 Президент України підписав указ про перенесення призову українських громадян з квітня-червня, як це було традиційно, на травень-липень. Ці зміни зумовлені введеними в державі карантинними обмеженнями. 15 квітня Кабінет Міністрів на своєму засіданні ухвалив відповідне розпорядження.

Це стосується і близько 400 золотонісців, які підлягають весняному призову 2020. Про це виданню Золотоноша.City розповів військовий комісар Золотоніського військкомату Сергій Польовий. Після отримання повістки призовники повинні у 10-денний термін з’явитися на призовну дільницю. Якщо хтось з них не виконує цих умов без поважних причин, безумовно, їхнім розшуком займаються службовці правоохоронних органів. Військовий комісар висловив припущення, що строки весняного призову можуть бути перенесені. Все залежить від ситуації з поширенням коронавірусної інфекції.

Відповідно до указу, на строкову військову службу призивають придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

За словами Сергія Польового, Золотоніський військовий комісаріат працює в штатному режимі. Видача довідок, консультації проводяться у робочі дні з 8 до 17 години. Дні прийому громадян – вівторок і четвер. Контактний телефон – 5-31-32.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).