Дев’ятирічна школярка із Золотоноші визнана найкращим знавцем рідної мови в Україні

Учениця третього класу школи №3 Вікторія Шеремет перемогла на Всеукраїнському конкурсі знавців української мови. Це перша перемога такого високого рівня, яку здобула школярка для свого навчального закладу. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

— Визначено результати 4-го (підсумкового) етапу XXII Міжнародного конкурсу з української мова імені Петра Яцика. Маємо двох переможців. З максимальним балом перемогу здобула Вікторія Шеремет, учениця Золотоніської загальноосвітньої школи №3. Та з дуже близьким до максимального результату 2-ге місце здобула Дар’я Безталанна, учениця Тальнівської загальноосвітньої школи №2, – написав на своїй сторінці у соціальній мережі очільник управління освіти і науки Черкащини Валерій Данилевський.

Віка навчається у 3 класі. Її класний керівник і наставниця з української мови – Наталія Дубенець говорить, що дівчинка відрізнялася самодисципліною і готовністю до навчання з перших днів школи.

Займатися індивідуально вивченням мови почали з другого класу. Цього року підготовка до конкурсу стартувала під час карантину і продовжилася після початку війни.

Віка – староста класу. Окрім поглибленого вивчення української мови, школярка третій рік навчається грі на скрипці у Золотоніській школі мистецтв. А ще – дівчинка грає в шахи.

— Обласний етап конкурсу припав на загострення ковіду, тому ми не змогли поїхати в Черкаси і змагання відбулися онлайн. Коли почалася війна, думали, що Міжнародного етапу вже не буде. А потім на електронну пошту надійшов лист, що за кілька тижнів конкурс відбудеться онлайн. І ми почали готуватися, – розповіла Наталія Владиславівна. – Спочатку проводили загальні уроки, сорок хвилин відпочинку і ще українська мова для Віки. Потім корегували заняття відповідно до навчання у музичній школі. Займалися майже щодня, в основному писали твори.

Про перемогу школярки дізналися від головного освітянина Черкащини.

Офіційного привітання і нагородження на рівні держави ще не було.

Бажаємо Вікторії натхнення і жаги до навчання для високих перемог надалі. Пишаємося маленькою золотоніською українкою!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).