У центрі міста біля фонтанів із вказівника стерли назви російських міст. Таке рішення прийняла місцева влада у звязку з нападом росії на Україну.
– Друзі, зараз на вказівнику з’явилося 2 вільних місця. Давайте разом подумаємо, назви яких міст ми можемо туди помістити, – запропонував всім охочим покреативити заступник міського голови Олександр Флоренко.
Нагадаємо, що в Україні активно продовжується процес докомунізації та деросуфікації. Зокрема, перейменовують також і вулиці, парки, назви яких пов’язані із російськими діячами культури.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/567x311-images-news-052022-.thumbs-cab3f3202407b4eea143cbec8e3d70c9_930_0_0.jpg)