Сьогодні у Золотоноші відбулася сесія міськради, під час якої розглядалося питання діяльності лотерейних закладів у місті. Причиною стала нещодавна трагедія в одному із закладів, внаслідок якої загинула людина. До обговорення були запрошені також громадськість міста, власники будівель, у яких розташовані лотерейні заклади, та орендарі цих приміщень. Однак жоден з орендарів на сесію не прийшов. Депутати іще раз наголосили, що органи місцевого самоврядування не надають дозволів на такий вид діяльності, а, отже, питання заборони дільності подібних закладів – неможливо, адже регулюється державою. Звітував перед присутнім і начальник поліції Олександр Охріменко, який зазначив, що слідство у справі триває та відповів на питання присутніх.

За ініціативою громадьськості, депутати прийняли рішення про збір підписів та направити звернення громадськості міста Золотоноша до голови ВР, Генерального прокурора та очільника МВС з проханням  заборонити діяльність закладів у сфері бізнесу, що здійснюється з порушенням норм чинного законодавства.

Відразу на сесіїї міські обранці одноголосно проголосували за виділення 90 тисяч гривень на першочергові роботи по відновленню музичної школи.  Слід зазначити, що роботи з облаштування захисного бар’єру у постраждалій школі розпочалося ще наприкінці минулого тижня,  щоб убезпечити приміщення від дощу. Виділені ж депутатами кошти підуть на першочергові відновлювальні роботи із заміни згорілого перекриття. А вже 29 травня у Золотоноші знову збереться сесія міськради, під час якої депутати планують виділити кошти на проект ремонту даху та безпосередньо на самі роботи.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).