В сесійному залі сьогодні відбулася чергова сесія міської ради. Присутніми на засіданні були 26 депутатів, начальник поліції Олександр Охріменко, представник прокуратури Валентин Танцюра, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Віра Антонова, служби міськвиконкому та представники ЗМІ.

На початку сесії обранці заслухали виступи начальника поліції та представника прокуратури щодо криміногенної ситуації у місті. Головний полісмен доповів, що затримано крадіїв-домушників та людей, які здійснювали наруги на кладовищах. За його словами, найбільш прикро те, що зі злочинцями співпрацюють ломбарди та точки металобрухту. Також виявлено точки збуту наркотиків та самогоноваріння, однак на суді ці люди часто отримують умовний термін. Статистичні дані щодо кримінальних справ надав і Валентин Танцюра.

В цілому ж на сесію було винесено 37 питань. Усі вони раніше розглядалися на комісіях, тому рішення по ним були прийняті без особливих затримок.

У пункті ж різне депутати вимагали врегулювати діяльність ломбардів, зробити рух автобусів місцевого АТП більш зручним для громадян.

Також цього тижня вирішено провести спільні наради підприємців, органів влади та поліції.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).