Золотоніські депутати внесли зміни до міського бюджету і проголосували за виділення необхідної суми для утримання пенсіонерів, які є мешканцями Золотоніської громади, у Пальмірському будинку для престарілих протягом півроку, а це 217 тисяч 700 гривень. Пише Золотоноша.сіті

У будинку престарілих проживає 24 пенсіонери. За словами голови Вознесенської ОТГ Олександра Титаренка, що є балансоутримувачем закладу, для утримання однієї особи потрібно 108 тисяч гривень на рік, на добу − 298 грн. Він звернувся до депутатів Золотоніської міської ради щодо спільного утримання людей похилого віку, які проживають у будинку престарілих, оскільки 4 громадян віком від 68 до 91 року є мешканцями Золотоніської громади.

– Протягом 2018-2019 років ці пенсіонери із сільської місцевості вашої громади були направлені на проживання у Пальмірський заклад, − сказав Олександр Васильович. – Утримання кожного з них здійснюється на платній основі і становить 8730 гривень на місяць. Для юридичних осіб ця послуга на 330 гривень більша – 9060 грн.

Для забезпечення комфортних умов проживання стареньких нам потрібні значні фінансові вкладення.

З власного бюджету ми використали усі вільні залишки, яких вистачить на 5 місяців. З розумінням поставилася Новодмитрівська громада і перерахувала свої бюджетні зобов’язання на утримання 5 осіб – 500 тисяч грн, чекаємо обіцяних надходжень від Золотоніської районної ради для 3 осіб. Розумію, людей кидати напризволяще не можна, але прийде 1 червня, і де нам брати кошти?

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).