Книжковий фонд та інші матеріальні цінності, що стояли на балансі районної бібліотеки для дітей і дорослих, депутати Золотоніської районної ради передали у власність громаді, на території якої вони знаходяться. Окрім самого приміщення. Це рішення вони ухвалили на другому пленарному засіданні 2 сесії районної ради. Пише Золотоноша. Сіті.

Голова Золотоніської міської територіальної громади Віталій Войцехівський зазначив, що зустріч з директором бібліотеки Людмилою Безкровною, яка відбулася напередодні, підтвердила повне взаєморозуміння і готовність до співпраці. Натомість він поцікавився у начальника районного відділу культури Ірини Головатої щодо переліку майна, зазначеного в акті передачі, де не вказане, власне, приміщення бібліотеки.

– Ми маємо намір створити на базі бібліотеки молодіжний простір, − повідомив Віталій Войцехівський. – Для цього там потрібно провести ремонт. Згідно із законодавством районна рада не зможе фінансово утримувати будівлю, а Золотоніська ОТГ не зможе проводити капітальні видатки, бо приміщення не буде власністю громади. Чим продиктоване таке рішення?

Як пояснила Ірина Головата, приміщення бібліотеки – це комунальна власність районної ради. Окрім бібліотеки, у цій будівлі знаходиться районне управління праці, відділ освіти, культури та нотаріус.

Свою позицію висловив депутат районної ради Олександр Флоренко. Він нагадав, що у будівлях, які були комунальною власністю міської ради, протягом багатьох років працювали районні структурні підрозділи: “То чому не зробити передачу майна своєчасно і не повертатися до цього питання знову через півроку? Навіщо тягнути час?”

– До першого липня ви повинні передати майно районної влади у власність ОТГ. Навіщо зволікати? – запитав присутній на зібранні народний депутат Олександр Скічко.

– От треба до 1 липня передати, тоді й передамо , − відповів голова районної ради Борис Євмина і поставив питання на голосування.

Рішення підтримали 34 депутати, 4 – утрималися.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).