На черговій сесії міської ради депутати звернулися до Генерального прокурора України Юрія Луценка, прокурора Черкаської області Сергія Овчаренка та керівника Золотоніської місцевої прокуратури Валентина Танцюри щодо ситуації, яка склалась із приміщенням колишнього гуртожитку Золотоніського технікуму ветеринарної медицини, яке знаходиться по вул Шевченка, 173.

Як відомо, ця будівля у центрі міста уже десяток років пустує. Після передачі її у власність Генеральній прокуратурі України, у 2013-му її навіть намагалися відремонтувати і переселити туди Золотоніську прокуратуру. Колишній гуртожиток загородили металопрофілем, однак далі справа не пішла. Через певний час металеву огорожу прибрали і у людей з’явився безперешкодний доступ до цієї будівлі. Тут вибили вікна й двері, через їх відсутність тепер будь-хто може потрапити на територію ветеринарного технікуму (тепер уже коледжу).

Міська рада неодноразово зверталася до місцевої прокуратури аби ті привели до ладу це приміщення, хоча б позабивали вікна та двері. Однак ніяких дій з боку правоохоронців немає й досі. Сама ж будівля стала прихистком для людей, які розпивають там алкогольні напої, вживають наркотики. Нещодавно там трапилась і пожежа. А влітку цього року юна дівчина ледь не стала самогубцею – хотіла стрибнути із даху приміщення. Однак все це не турбує місцеву прокуратуру.

Тому цього разу депутати підписали звернення до прокурорів усіх рівнів, із проханням терміново вирішити питання по приведенню будівлі в належний стан аби запобігти можливим нещасним випадкам і повній руйнації приміщення у самому центрі міста.

Іще два звернення депутати направили до Генерального та обласного прокурорів із проханням забезпечити присутність керівника Золотоніської місцевої прокуратури на засіданнях виконавчого комітету та сесії Золотоніської міської ради, адже усі запрошення взяти участь у цих засіданнях він ігнорує. За словами обранців, у той час як злочинність у місті зростає, він просто ігнорує виконання своїх прямих обов’язків та відмовляється співпрацювати з органами місцевої влади. У листах йдеться про те, що згідно українського законодавства до виключної компетенції органів місцевого самоврядування відноситься заслуховування інформації прокурорів та керівників Нацполіції про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на відповідній території.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).