07 лютого 2019 року  на інноваційному підприємстві з виробництва питної води ТОВ ПІІ «Еконія» за ініціативи Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості був проведений День відкритих дверей на виробництві. Метою заходу стало якнайшвидше та ефективне укомплектування вакансій, які були відкриті на підприємстві в даний час.

Фахівці служби зайнятості, зокрема заступник директора філії Наталія Дворник, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Кириченко, профконсультант  Надія Журавльова разом з кандидатами на посади бухгалтера та оператора виробничої дільниці прослухали цікаву та змістовну презентацію підприємства, яку провела начальник відділу кадрів підприємства Олена Чуєнко. Вона також надала інформацію  про вільні робочі місця, умови праці, можливості кар’єрного зросту, транспортної доступності, розміру заробітної плати, наявності соціального пакету та інше.

З директором підприємства Сергієм Слободянюком, який пізніше приєднався до заходу, фахівці служби зайнятості заключили усну домовленість про проведення на наступному тижні професіографічної екскурсії для учнівської молоді, а він з свого боку подякував за проведення цікавих та необхідних заходів на підприємстві.

По закінченню даної зустрічі для безробітних було проведено анкетування для подальшої співбесіди з безпосередніми керівниками структурних підрозділів на заміщення вакантних посад.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).