Завдяки наполегливості цих людей, відповідальності та оперативності, Золотоніська громада не стикається із багатьма потенційними проблемами, котрі могли би статися. Їхня нелегка і відповідальна праця починається у той час, коли більшість жителів ще не прокинулася, а завершується, коли люди вже сплять.

Від їхнього професіоналізму і сумлінності дійсно залежить мирне життя нашої громади, її повноцінне функціонування. А роботи справді вистачає – від буденного благоустрою та поточних ремонтів, до оперативних та надвідповідальних рішень під час позаштатних ситуацій.

Увесь цей комплекс самовідданості та професіоналізму – це наші колеги із житлово-комунальної сфери: УЖКГ, Водоканал, благоустрій, енергетики, шляховики, добровільна пожежна команда. Усі-усі, хто кожного дня вкладає свої сили у спільну справу. Незважаючи ні на що.

Так, часом люди бувають не ідеальні. Як і всі ми. Але це люди, яких війна навчила чітко визначати та вирішувати проблеми, тримати руку на пульсі, незважаючи на скрутні часи. І я гордий за цих людей.

Дуже символічно, що це свято відзначають саме на початку весни. Бо весна – ознака відродження, а комунальники – його втілювачі! Із днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Від себе, від імені УЖКГ та Міськвиконкому дякую за самовіддану та відповідальну щоденну працю для людей!

Працюймо далі, творімо дива!

Артем Харін
начальник Управління житлово-комунального господарства
Золотоніської міської ради

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).