Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу vscnf. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, стабільне функціонування громадського транспорту, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття. У професійне свято плани на майбутнє окреслюють та вітають колег керівники комунальних служб та підприємств міста.

Олександр Флоренко – начальник УЖКГ

Звісно, найбільше з усіх нам перепадає на горіхи від містян. Нашу роботу або її недоліки найбільше видно. Ми прагнемо зробити наше місто більш комфортним та європейським. Тому, маю надію, що скоро у Золотоноші розпочнуться роботи по об­лаш­ту­ва­нню кіль­це­вого руху, як прак­ти­ку­єть­ся в кра­ї­нах Єв­ро­пи, де світ­ло­фо­ри вста­нов­ле­ні ли­ше у про­мис­ло­вих зо­нах для ве­ли­ко­га­ба­рит­но­го тран­спор­ту; завершиться реконструкція головної площі міста; продовжиться асфальтування вулиць та ямкові ремонти. Колегам зичу витримки, терпіння та здоров’я, нехай буде мир у ваших родинах та у нашій державі.

Сергій Кузнєцов – директор КП «Міський водоканал»

Щодо планів, то найближчим часом плануємо оновити парк техніки. Місту потрібна вишка, машини для прибирання снігу, сміттєвози. До ладу буде приведена і центральна артерія міста. Зичу колегам злагоди, наснаги та позитиву, нехай усі мрії здійснюються.

Владислав Восколович – директор ТОВ «З80 в»

Наше підприємство буде продовжувати роботу щодо освітлення міста. Наразі амбітні плани по освітленню пішохідних переходів, облаштування світлоточок  у скверах міста. Друзям бажаю всього найкращого, Хай вашими постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).