8 травня світ відзначає День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. В умовах карантину усі культурно-масові заходи відмінено, проте міська влада міста все ж ушанувала пам’ять воїнів-визволителів.

До того ж 26 учасників та 14 інвалідів війни отримали продуктові набори до свята. У соціальній мережі привітав усіх золотонісців міський голова Віталій Войцехівський, зазначивши, що цей день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас.  Переможний травень уособлює героїзм, силу духу, але й вічну скорботу за мільйонами приречених доль. День пам’яті та примирення пов’язує покоління військового лихоліття з поколіннями народжених після війни, тими, хто своїм життям зобов’язаний ветеранам. Продовжуючи славні героїчні традиції старших поколінь, захисники України і сьогодні з честю виконують покладені на них завдання, виявляючи при цьому високий професіоналізм, мужність та відвагу. 

Наш земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Нехай зігріває нас всіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої країни. Дорогі ветерани, щиро бажаю Вам здоров’я та довгих років життя під мирним українським небом, – наголосив міський голова.

Сюрприз для містян підготували і працівники міського будинку культури, заспівавши пісню “Не вбивайте синів”. Аматори сцени пригадали, що війна – це маленьке слово, в якому вміщається біль, жах, скорбота, сльози всього людства… Це мільйони людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу. І сьогодні знову плачуть матері і дружини, бо сини, твої, моя нене, боряться за твою волю, за твою квітучу весну, за солов’їну пісню. І щоб кожна мама втерла сльози, щоб кожна дружина пригорнулась до свого коханого, щоб кожна дитина обійняла свого татуся ми маємо пам’ятати! …”

ПАМ'ЯТАЄМО ПЕРЕМАГАЄМО !!!

ПАМ'ЯТАЄМО ПЕРЕМАГАЄМО

Опубліковано Міський Будинок Культури м. Золотоноша Четвер, 7 травня 2020 р.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).