Незважаючи на те, що до чергового традиційного фестивалю чорнобривців у Золотоноші ще цілих 24 дні, підготовка вже стартувала. Готуються до свята, що стало наймасовішим заходом у місті, не тільки організатори, а і його безпосередні учасники. Про святкування Дня прапора, Дня Незалежності, VI Всеукраїнського фестивалю чорнобривців, юнацький фестиваль патріотичної пісні, конкурси та святкову програму. Детальніше про це розповіла громадсько-політичній газеті “Златокрай” заступник міського голови Світлана Суддя.

23-го серпня місто святкує День Прапора. О 10-ій ранку відбудеться урочистий мітинг. Наступного дня – 27-ма річниця Незалежності України:

– з 9:00 години у парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка розгорнеться виставка виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

– 10:00 – урочиста хода і мітинг біля пам’ятника Кобзарю.

– 11:00 – шахові змагання, гра муніципального духового оркестру.

– 12:00-18:00 – концертна програма: тематична вистава, виступи талановитих дітей міста, естрадний виступ аматорів міського Будинку культури.

VI фестиваль чорнобривців відбудеться 8-го вересня. А 7-8 вересня відбудеться фестиваль патріотичної пісні «Героям слава!». Цьогоріч до нього долучиться Закарпаття, Хмельницький, Білгород-Дністровський, Знам’янка. Заявки на участь вже подали 46 учасників з Київщини та Черкащини. Реєстрація – з 9:00 до 12:00 у п’ятницю. Цього ж дня о 15-ій стартує відбірковий тур. Прослуховуватиме виконавців компетентне журі на чолі з народним артистом України Анатолієм Гнатюком.

Суботній день розпочнеться з ходи вишиванок. Традиційно – низка конкурсів, про участь у яких – «На кращий пиріг із фруктовою начинкою» – вже заявили золотоніські господині. Дві смілянські майстрині ужиткового мистецтва теж виявили бажання бути учасниками нашого фестивалю. Обіцяють здивувати золотонісців. Вперше відбудеться майстер-клас юних художників під керівництвом визнаного майстра пензля Валентини Стеблини. Серед конкурсів – на кращу вишиту сорочку, де може бути вишиванка з бабусиної скрині; кращий костюм чорнобривчика; вірш про чорнобривців; кращу ікебану, букет, прикрасу; кращий тематичний малюнок; малюнок на асфальті; конкурс на краще оповідання.

А родзинки свята і несподівані сюрпризи поки що залишаються в таємниці.

На святкуванні Дня Незалежності та фестивалю чорнобривців у парку культури і відпочинку працюватиме виїзна торгівля закладів громадського харчування.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).