21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – день початку подій, які стали для нашої держави історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Цьогоріч відзначають вже шосту річницю початку масових акцій громадського протесту. Пише zoloto.city

Вшанувати громадянський подвиг українських патріотів і покласти квіти до пам’ятника Героям Небесної сотні прийшли представники міської влади, члени громадської організації «Золотоніська спілка учасників АТО і волонтерів», начальники управлінь та структурних підрозділів міської ради, жителі міста. У Меморіальному парку під тужливе виконання пісні «Пливе кача по Тисині» від народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Срібна кварта» золотонісці схилили голови в знак поваги й пам’яті до полеглих.

Міський голова, Віталій Войцехівський зазначив, що сьогодні – день, який перевернув свідомість українського народу та змінив хід української історії. День Гідності і Свободи – незаперечний доказ відродження Української нації, адже події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні.
Cьогодні ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Вклоняємось і тим бійцям, які боронят кордони нашої держави, захищаючи її цілісність. Міський очільник побажав всім  віри та сили духу, патріотизму та успішних реалізацій усіх цілей, здійснення мрій! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, а в кожній українській родині панує спокій, радість та мир!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).