Сьогодні, як і анонсувалося раніше, по всьому місту Золотоноша проводиться день благоустрою та довкілля. Працівники підприємств та установ міста вийшли на вулиці з мітлами, граблями та лопатами, щоб навести лад на прилеглих територіях. До них також приєдналися учні та вчителі освітніх закладів. А спеціалісти структурних підрозділів виконавчого комітету Золотоніської міської провели суботники в меморіальному парку, на вулиці Шевченка (р-н пам'ятника невідомому солдату), а також долучилися до популярного нині челленджу #Trashtag на вулиці Благовіщенська і пустиря коло недільного ринку, який місцеві перетворили у величезне сміттєзвалище. Звідти було вивезено 3 великі вантажівки пластику, скла та іншого сміття. Дякуємо всім, хто приєднався до прибирання НАШОЇ Золотоноші. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити наше місто кращим!

Опубліковано Олександром Флоренком Пʼятниця, 22 березня 2019 р.

Сьогодні, як і анонсувалося раніше, по всьому місту Золотоноша проводиться день благоустрою та довкілля. Працівники підприємств та установ міста вийшли на вулиці з мітлами, граблями та лопатами, щоб навести лад на прилеглих територіях. До них також приєдналися учні та вчителі освітніх закладів. А спеціалісти структурних підрозділів виконавчого комітету Золотоніської міської провели суботники в меморіальному парку, на вулиці Шевченка (р-н пам’ятника невідомому солдату), а також долучилися до популярного нині челленджу #Trashtagна вулиці Благовіщенська і пустиря коло недільного ринку, який місцеві перетворили у величезне сміттєзвалище. Звідти було вивезено 3 великі вантажівки пластику, скла та іншого сміття.
Дякуємо всім, хто приєднався до прибирання НАШОЇ Золотоноші. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити наше місто кращим!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).