У межах підписаного Меморандуму про дружбу та співпрацю заступник міського голови Олександр Флоренко, староста села Благодатне Дмитро Шевченко, депутат Золотоніської міської ради Віктор Душка та очільниця ПП «Базис плюс» Олена Козлова відвідали місто-побратим Бердичів з дводенним візитом.

Під час свого перебування ознайомилися з роботою компанії «М’ясовита» та бердичівського пивоварного заводу. Відвідали вони й 7-му філію Публічної бібліотеки громади (бібліотеку для дітей), Театр на Європейській та дізналися про те, як працює ЦНАП Бердичівської міської ради.

 

 

У пам’ять про цей візит Золотоніська громада подарувала дружньому місту масштабну квіткову композицію, яка незабаром прикрасить собою один із просторів Бердичева.

Також, 27 квітня, колектив міського Будинку культури презентував концерт у Бердичівському Палаці культури ім. Олексія Шабельника. На головній сцені міста вони продемонстрували свої найкращі творчі напрацювання – натхненно, яскраво, емоційно, пристрасно. Бердичівляни та гості міста із захватом спостерігали за неймовірним дійством, подякували за теплі слова, підтримку та заряд бойового духу.

Разом з головою Бердичівської міської ради Сергієм Орлюком констатували: нині єдність повинна бути у всьому – народу у боротьбі з ворогом, тих, хто у тилу, з тими, хто на фронті, має бути єдність всередині кожної громади та, звісно, громад між собою.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).