Питання зникнення лавок біля майданчику матусі непосидючих малюків обговорюють голосно й активно протягом останніх двох тижнів.

Дійсно, лавки на дитячій локації – необхідний елемент для відпочинку матусь, бабусь і дідусів, які прийшли погратися з малечою. Деякі жінки недорахувалися чотирьох конструкцій, інші стверджують, що зникло дві. Що сталося і чи повернуться зручні місця для сидіння, кореспонденти інформаційного видання Золотоноша.City запитали у очільниці ПП «Базис плюс» Олени Козлової:

— Лавки зняли поки монтували поливну систему, там, де вони стояли, прокопували траншею під труби. Тепер чекаємо доки просяде. Процес займе ще тиждень, і ми знову поставимо їх на місце, – запевнила жінка. І додала, що поблизу майданчика також встановлять парковки для велосипедів: дві по сім паркомісць. Конструкції вже готові.

До слова, на майданчику також зняли велику гойдалку для дітей на візочках. Як пояснює Олена Олександрівна, через чергове травмування.

— Як би ми її не фіксували, не розповідали, що це не для всіх дітей, підлітки постійно обривали конструкцію. На гойдалку сідало по 10-15 чоловік. Остаточно зняли гойдалку місяців два тому, після останнього випадку травмування дитини, – підкреслила пані Олена.

Для всіх відвідувачів майданчику є ще хороші новини. З понеділка планує відчинити свої гостинні двері перший модульний туалет.

На щастя й превелике задоволення батьків, дітей і персоналу з оточуючих кав’ярень. Тож, з нетерпінням чекаємо на відкриття.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).