Понад 400 золотоніських дітей із близько 120 сімей отримають обіцяну державою фінансову підтримку. Виплати розпочнуть у кінці серпня і продовжать у вересні. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Як нам повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Тетяна Лукомська, наразі проведено перерахунок субсидій на літній період. Під перепризначення попало близько 4 тисяч домогосподарств. Продовжується прийом заяв на отримання субсидій. У зв’язку з підняттям прожиткового мінімуму здійснено перерахунок всіх видів соціальних допомог.

Тетяна Едуардівна відмічає, що запроваджено новий вид допомоги для багатодітних сімей, які одночасно є й малозабезпеченими – це допомога для підготовки дітей до школи. Кошти, а саме по 2 тисячі гривень одержать діти від 6 до 18 років. Посадовиця наголошує, щоб їх отримати не треба звертатися до управління. Виплати відбуватимуться за матеріалами особових справ.

– Проаналізовано кількість наших одержувачів – це буде близько 120 сімей і понад 400 дітей отримують таку допомогу. Наразі формуються списки на виплату і до кінця серпня людям, які є отримувачами допомоги в управлінні такі кошти надійдуть. Всі інші отримають їх у вересні. Бо зараз ця тема досить популярна, кожного дня додаються все нові родини, які раніше не зверталися з якихось причин, – ділиться пані Тетяна.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).