Науковий пікнік для учнів Золотоніської територіальної громади: із такою метою до міста із завітали очільники ЧДТУ та представники усіх його факультетів. Цього дня колектив Черкаського державного технологічного університету гостинно відчинив двері для наших старшокласників, студентів коледжу та, звісно ж, для всіх, кому цікаво, чим живе сьогодні єдиний технологічний заклад вищої освіти регіону.

Програма заходу містила дві частини: офіційну та практичну. Під час першої усі охочі мали нагоду у залі Міського будинку культури познайомитись та поспілкуватися з адміністрацією навчального закладу та завідувачами кафедр. У процесі отримали вичерпну інформацію щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії, спеціальностей та освітніх програм, підготовка за якими здійснюється в ЧДТУ, дізналися про деталі навчального процесу, молодіжні проєкти та дозвілля студентів. Детально розповідали про всю зазначені нюанси виконувач обов’язків ректора, перший проректор університету Артем Гончаров та відповідальний секретар приймальної комісії Андрій Чорній.

Опісля ж на потенційних абітурієнтів чекали майстер-класи та живе спілкування із викладачами, співробітниками та студентами навчального закладу безпосередньо на центральній площі. Тут свої здобутки та повсякденну діяльність демонстрували колективи різноманітних факультетів та кафедр.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).