26 березня відбулася чергова 43-я сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 22 місцеві обранці. Серед запрошених – начальники структурних підрозділів міськвиконкому, члени молодіжної ради разом зі своїм куратором Олександром Омельченком, очільник інклюзивно-ресурсного центру Оксана Кузнєцова, представники місцевих ЗМІ. Керував ходом зібрання міський голова Віталій Войцехівський.

Гаряче пройшло обговорення питання щодо обрання голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, навколишнього середовища та соціального захисту населення замість померлого Віктора Жорнового. Члени профільної комісії висунули кандидатуру секретаря Людмили Неліної. Та представник політичної сили «ВО «Батьківщина» Сергій Мозговий запропоновував кандидатуру однопартійця Олега Лисянського. Більшістю голосів постійну «медичну» комісію у міській раді очолюватиме Людмила Неліна.

Директор Черкаського навчального центру Сергій Богдан, котрий балотувався за мажоритарною системою, став новообраним депутатом міської ради VII скликання. Він працюватиме у мандатній комісії, з питань депутатської етики та питань щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Розглядаючи питання порядку денного, що стосувалося затвердження програми про фінансову підтримку КП «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», депутат Володимир Короленко підняв проблему здачі біохімічного аналізу крові. За його словами, у приватній лабораторії він коштує 490 гривень. А лаборанти центральної районної лікарні відмовляють відвідувачам з міською пропискою у наданні цієї послуги. «Реформуючи медицину, передбачалося максимально наблизити її до пацієнтів. Чому ж тепер страждають люди?» – не міг зрозуміти виступаючий. Щоби уяснити це для себе і для виборців, міський голова Віталій Войцехівський порадив звернутися до керівництва ЦРЛ з депутатським запитом. Щодо роботи міської первинки, то оцінку їй дають не тільки золотонісці, а й високі посадовці, останнім з яких був міністр соціальної політики Павло Розенко. Він був приємно здивований рівнем обслуговування в амбулаторії №2 на вул. Благовіщенська, про що коментував журналістам обласних та всеукраїнських каналів ТБ.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).