У зв’язку з початком ремонтних робіт на колекторі, що лежить вздовж центральної вулиці у Золотоноші, містяни зазнають певних незручностей та дискомфорту. До них доведеться призвичаїтися орієнтовно до 15 листопада. Стосується це і автобусного сполучення.

Видання Золотоноша.City повідомляє, що за словами директора ПрАТ «АТП-17112» Петра Малишка, вранішній та вечірній рейси маршрутів №1 і 4 проходитимуть через 2-й провулок Гоголя. Тобто, автобуси, що курсують від Залізничного вокзалу біля машинобудівного заводу завертатимуть на Благовіщенську, а потім на провулок Гоголя. Виїжджатимуть на центральну вулицю біля пожежної частини і далі рухатимуться за своїми звичним маршрутом. Такий трафік зумовлений доставкою учнів до 2 та 3 школи. Як наголосив Петро Павлович, такий графік побутуватиме протягом одного тижня. Далі можливі зміни відповідно до обставин. Відслідковуйте інформацію, аби бути у курсі подій!

На Чорнобаївському та Вознесенському напрямках маршрути послуговуватимуться схемою об’їзду Черкаська-Благовіщенська. А от маршрут №306, який доправляє золотонісців до Черкас та навпаки – для нього вже все вирішили завчасно: рейс курсуватиме Благовіщенською, огинаючи ділянку, де тривають ремонті роботи.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).