З 15 травня на золотоніських магістралях рух громадського транспорту буде пожвавленим через те, що на дорозі державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь розпочалися підготовчі роботи до початку реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього. Цей шлях проходить в об’їзд Золотоноші. Саме ця дорога не функціонуватиме на час ремонту штучної споруди.

У департаменті Патрульної поліції України на цей період погодили схему руху транспорту.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розбирання старої конструкції мосту. На новій конструкції облаштують розширення проїжджої частини, нові опори шляхопроводу, прогонових споруд, нову монолітну плиту проїзної частини, здійснять заміну балок, водовідведення, з’явиться тротуар, нове огородження. Також покладуть нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлять нові дорожні знаки. Роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені до кінця 2020 року.

Фахівці міського управління житлово-комунального господарства на вказаний період очікують значного збільшення автомобільного трафіку в місті. Наразі комунальники розробляють схеми руху для транзитного транспорту. В першу чергу це стосується великовагових автомобілів. 

– У зв’язку з ремонтом об’їзної, золотоніські дороги очікуємо значне навантаження. Адже весь рух з траси буде направлено через вулиці нашого міста. Готуємося до чималих проблем з трафіком! Просимо водіїв бути максимально уважними та обережними, – звернувся до містян очільник УЖКГ Олександр Флоренко.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).